Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete življenja

poziva vas na

                 

mirisno druženje sa Young Living eteričnim uljima

u petak 09.studenog od 17 h

u maloj sali nove Vijećnice, Vinodolska 1/I kat, Crikvenica

 

Eterična ulja su ključ koji će otključati i potaknuti životnu energiju. Eterična ulja su jedinstvene biljne ekstrakcije tako moćne da nam mogu promijeniti život. Tisućama godina su cijenjena zbog svoje podrške zdravlju i ljepoti.

Eterična ulja i njihova visoka vibracija podržavaju nas na fizičkoj, mentalnoj emocionalnoj i duhovnoj razini.

 

Pozivamo vas na druženje sa vrhunskim Young Living eteričnim uljima na kojem ćete od Žarke Plenča iz Centra NormaVIva u Zagrebu saznati:

  • zašto su eterična ulja dobra za naše zdravlje
  • kako koistiti eterična ulja u svakodnevnom životu
  • koja su eterična ulja neophodna u kućnoj apoteci
  • koja ulja koristiti za razne životne situacije kao naprimjer za mentalno smirenje i nesanicu, lijepu i baršunastu kožu, kod probavnih problema, za zdrave kosti, mišiće, hrskavicu, prekomjernu težinu, protiv bolova, za imunozaštitu, protiv stresa i drugo

 

Ulaz je slobodan.

DOBRODOŠLI

Mirjana i Žarka