Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete življenja

KAKO STRES PRETVORITI U SAVEZNIKA

uz pomoć Young Living eteričnih ulja

19.10. 2018. od 18,00 sati

u maloj Sali nove Vijećnice (Stara škola)

u Crikvenici, Vinodolska 1/I kat

STRES ne možemo izbjeći, on je dio života. Ono što možemo promijeniti je naš odnos prema stresu.

Nije STRES taj koji nas ubija, već naša reakcija na stres.

Ako vas zanima kako uspješno možemo stres pretvoriti u svog saveznika, dođite na ovu radionicu na kojoj ćete naučiti kako prevladati stres i uživati u svim svakodnevnim životnim izazovima, uz jednostavnu i nadasve ugodnu primjenu moćnih eteričnih ulja, uz njihove mirise, vibracije i sastav esencija prirodnih biljaka, čija su blagotvorna svojstva, kojima utječu na sva naša čula, poznata već stotinama godina.

Radionicu vodi iskusni aromaterapeut Žarka Plenča iz centra za povećanje kvalitete života Normaviva iz Zagreba,

Cijena radionice je 100,00 kn. Za članove YLCro je u ovoj cijeni uključena prezentacija radionice u powerpointu za njihov dalji samostalan rad.

Molimo da potvrdite svoj dolazak i da proslijedite pozivnicu prijateljima.

Dodatne indormacije na Žarka Plenča mob. 098 447 958  ili kusac.crikvenica@gmail.com