PROGRAM RADA – TRAVANJ 2018.

U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II KAT

 

 1. 07. 04. 2018. – ZAŠTO SE RAZBOLJEVAMO – I dio, predavanje Mirjane Andres-Rogović, povodom svjetskog Dana zdravlja, u gradskoj Vijećnici u Crikvenici

 

 1. 21. 04. 2018. god. – POREDAK LJUBAVI, redovna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u Zagrebu; voditelj Mirjana Andres-Rogović, članica udruge kušac

 

 1. 22. 04. 2018. – VOLIM PLANETU ZEMLJU – vođena meditacija sa zvučnom kupkom povodom Dana planete Zemlje na Labitrintu ljubavi u Crikvenici

 

 1. 27. 04. 2018. ZAŠTO SE RAZBOLJEVAMO- II dio, predavanje Mirjane Andres-Rogović u NOVOJ gradskoj Vijećnici u Crikvenici, kao uvod u tradicionalnu manifestaciju Dani iscjeljivanja OD SRCA SRCU

 

 1. 28. 04. 2018. – DAN PROMOTIVNOG ISCJELJIVANJA, „OD SRCA SRCU“ u kongresnoj dvorani hotela Katarina u Selcu u sklopu manifestacije „Crikvenica zdravi grad“ uz sudjelovanje članova udruge Kušac i gostiju, sa preko 20 iscjeljitelja i praktičara raznih iscjeljujućih tehnika i metoda, koje će promovirati te uz rawdionice i predavanja, pod pokroviteljstvom TZ Grada Crikvenice i Grada Crikvenice:

 

 1. 28. 04. 2018. – WELLNESS PO PRINCIPIMA KLASIČNE KINESKE MEDICINE, predavanje Suzane Jelovečki MS Akupunkture, vlasnice holističkog centra “Akupunktura Zagreb – U vezi s prirodom”, u sklopu manifestacije Dan iscjeljivanja  OD SRCA SRCU

 

 1. 28. 04. 2018. – WELLNESS JE U VAMA – pokazna radionica akupresure i akuaromaterapije, Suzane Jelovečki MS Akupunkture, vlasnice holističkog centra “Akupunktura Zagreb – U vezi s prirodom”, u sklopu manifestacije Dan iscjeljivanja  OD SRCA SRCU

 

 1. 28. 04. 2018. – RAINDROP MASAŽNA TEHNIKA I PRIMJENA YOUNG  LIVING ETERIČNIH ULJA U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU, predavanje Žarke Plenča, osnivačice Normaviva centra iz Zagreba, ”, u sklopu manifestacije Dan iscjeljivanja  OD SRCA SRCU

 

 1. 28. 04. 2018. – MOJA DUŠA POZNAJE TVOJU DUŠU, radionica Mladena Vanjka sa primjenom Pranic helainga u kombinaciji sa drugim tehnikama, u sklopu manifestacije Dan iscjeljivanjaOD SRCA SRCU

 

 1. 28. 04. 2018. – KAKO IZBJEĆI ZAMKU OSJEĆAJA KRIVNJE, predavanje Sandre Baksa iz BKSWU Instituta iz Zagreba, u sklopu manifestacije Dan iscjeljivanjaOD SRCA SRCU

 

 1. 28. 04. 2018. – ZVUČNA KUPKA, u izvođenju zvukoterapeuta Ankice Lipovšek, u sklopu manifestacije Dan iscjeljivanjaOD SRCA SRCU

 

 1. 29. 04. 2017. – POREDAK LJUBAVI, redovna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u prostoru udruge u Crikvenici, voditelj Mirjana Andres-Rogović, predsjednica udruge kušac