Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete  življenja Crikvenica

poziva vas na tadicionalni, promotivni

DAN ISCJELJIVANJA

OD SRCA SRCU

2018. god. od 9,00 do 21,00 sat

 

U KONGRESNOJ DVORANI HOTELA KATARINA U SELCU

pod pokroviteljstvom TZ Grada Crikvenice i Grada Crikvenica

u sklopu projekta CRIKVENICA ZDRAVI GRAD

 

 

Na ovoj tradicionalnoj, dobrotvornoj manifestaciji  možete isprobati kako djeluje niz priznatih energetskih tretmana, tehnika i metoda iscjeljivanja, pomoći i samopomoći, priznatih u svijetu kao komplementarna grana zdravstene ponude, koje će vam prezentirati priznati terapeuti, praktičari  i predavači sa dugogodišnjim iskustvom. Osim holističkih terapija, raznih vrta terapeutskih tretmana, masaža i konzultacija, možete zatražiti poruke Duše ili iz Anđeoskih kraljevstva, odgovore iz Akaše ili pomoću tarota, nabaviti prirodne proizvode napravljene za kozmetičku i terapeutsku primjenu.  Osim toga pripremili smo za vas interesantne i korisne radionice i predavanja na kojima ćete steći nova iskustva i znanja i dobiti iscjeljenja.

Za dnevnu ulaznicu od 20,00 kn možete isprobati sve što želite, sudjelovati na radionicama i predavanjima i družiti se s nama koliko želite. Svaka ulaznica ulazi u nagradno izvlačenje, a  na kraju svi učesnici daju brojne, vrijedne nagrade.

Program manifestacije zvanično započinje u petak 27. 04. 2018. godine.

 

PROGRAM

 

27.04. 2018. (petak) u zgradi Vijećnice u Crikvenici, Preradovićeva 1/I kat

18,00 do 20,00 sati        – ZAŠTO SE RAZBOLJEVAMO- II dio, predavanje

                                      Mirjane Andres-Rogović

 

28.04. 2018. (subota) u kongresnoj dvorani hotela Katarina u Selcu

Promocijski program međunarodnog karaktera u kojem

sudjeluju            brojni praktičari i prezentanti iz udruge i njihovi gosti

 

9,00 do 21,00 sat           – Tehnike pomoći i samopomoći, prezentacije,

                     savjetovanja i konzultacije

 

Radionice i predavanja

 

16,00 do 18,00 sati         – Moja Duša poznaje tvoju Dušu, radionica Mladena Vanjka

 

18,00 do 20,00 sati         – Kako izbjeći zamku osjećaja krivnje, predavanje Sandre Baksa iz BKSWU iz Zagreba

 

20,00 – 21,00 sat          – Zvučna kupka, u izvođenju zvukoterapeuta ANKICE LIPOVŠEK.

Ponesite prostirku i dekicu za pokrivanje!