Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete  življenja Crikvenica

U KONGRESNOJ DVORANI HOTELA KATARINA U SELCU

pod pokroviteljstvom TZ Grada Crikvenice  i Grada

u sklopu projekta CRIKVENICA ZDRAVI GRAD

Članovi udruge Kušac i njihovi brojni suradnici i prijatelji, svi educirani terapeuti raznih tehnika i metoda iscjeljivanja i opuštanja pružit  će vam nezaboravno i korisno iskustvo i pomoći u otklanjanju raznovrsnih poremećaja u zdravlju, razmišljanju i ponašanju te potaknuti u vama proces prema samoiscjeljivanju.

U subotu i nedjelju, 02. i 03. 12. 2017. god.  od 9,00 do 21,00 sat možete besplatno isprobati kako djeluju bioenergija, Reiki, Tesla metamorfoza, Pranic healing, Theta healing, Access Bars, energoterapija Ilahinoor, Human design, holističko iscjeljivanje u kombinaciji kiropraktike, akupresure, manuelne masaže i liječenja na informativnom nivou, osteopatski tretmani putem meridijana, Tui-Na kineska masaža, Rainndrop masaža, Tonglen, Body Life Aligment, Kvantna transformacija, liječenje životnom silom, elementima i fluidima, terapija orgonitima i kristalima, zvukoterapija, radiestezija, prirodno iscjeljivanje po principima tradicionalne kineske medicine, kidanje vezanosti i oslobađanje od strahova i krivice po metodi Phyllis Krystal… Osim toga pripremili smo za vas interesantne i korisne radionice na kojima ćete steći nova iskustva i znanja i dobiti iscjeljenja.

Zatražite iscjeljujuću Poruku Duše, odgovore iz Akaše za prošlost, sadašnjost i budućnost, ili se prepustite savjetovanju o primjeni apiterapije, Bachovih kapi, masaži stopala sa eteričnim uljima, kupkama sa Tibetanskim zdjelama, čitanju iz Anđeoskih karata i porukama iz Anđeoskog kraljevstva, potražite odgovore pomoću Tarota, brojčanih nizova i novih tehnologija svijesti po G. Grabovoiu… Na Vikendu iscjeljivanja možete nabaviti za osobnu potrebu orgonite, kristale, knjige i priručnike, proizvode od matične mliječi i propolisa nagrađivane na međunarodnim sajmovima i mnoge druge 100% prirodne proizvode za terapeutsku i kozmetičku namjenu, napravljene po starim recepturama iz manastira i druge zdrave proizvode.

Educirani praktičari cijeli dan će vam biti na raspolaganju za konzultacije i prijedloge za druge najefikasnije načine pomoći i samopomoći kao što su: H’o oponopono, vrtnja čakri, razne metode opuštanja i otpuštanja, EFT, TAT, primjena mudri i niz drugih.

Za dnevnu ulaznicu od 20,00 kn možete isprobati sve što želite, sudjelovati na radionicama i predavanjima i družiti se s nama koliko želite. Svaka ulaznica ulazi u nagradno izvlačenje, a  na kraju svi učesnici daju brojne, vrijedne nagrade.

Program zvanično počinje uvodnim, besplatnim predavanjem u petak, 01. 12. 2017. god. od 18,00 u zgradi gradske Vijećnice u Crikvenici, Preradovićeva 1/II kat.

OVAJ JE VIKEND NAŠ POKLON VAMA!

PROGRAM VIKENDA ISCJELJIVANJA OD SRCA SRCU:

1. 12. 2017. (petak) u zgradi Vijećnice u Crikvenici, Preradovićeva 1/II kat

18,00 do 20,00 sati

– Ovisnosti i vezanosti, predavanje Damjana Šmuca,

jednog od 12-orice članova Vijeća imenovanog od Phyllis

Krystal, za primjenu metode kidanja veza i oslobađanja od

strahova i ovisnosti,

1. i 03. 12. 2017. u kongresnoj dvorani hotela Katarina u Selcu

(subota i nedjelja)           Promocijski program međunarodnog karaktera u kojem sudjeluju

9,00 do 21,00 sat           brojni praktičari i prezentanti iz udruge i njihovi gosti

I DAN ISCJELJIVANJA (subota)

9,00 do 20,00 sati           – Tehnike pomoći i samopomoći, prezentacije,

savjetovanja i konzultacije

15,00 do 16,00 sati         – Prednosti holističkog pristupa zdravlju, II dio,

predavanje holističkog terapeuta Miloša Dragića o

metodama, prednostima i izuzetnim rezultatima holističkog

pristupa zdravlju

16,00 do 17,30 sati         –   ENERGY MANAGEMENT- upravljanje osobnom

energijom,predavanje i radionica Domagoja Čelana,sa

prezentacijom programa  prirodnog iscjeljivanja i osobnog

razvoja, prema principima tradicionalne kineske medicine.

17,30 do 20,00 sati         – Magnified Healing Celebration, predivna svečana

ceremonija iscjeljivanja, koju energetski podržavaju božica

Kwan Yin, arkanđeli Mihael, Gabriel, Rafael, Uriel i Zadkiel, a

za goste će je izvesti grupa certificiranih praktičara ove tehnike,

pod vodstvom Ane Kubla

20,00 do 21,00 sat          – Za sretniju budućnost, predstavljanje do sada

izašlih knjiga pjesama Marije Kukuljan iz novog valeološkog ciklusa pjesama, pod nazivima: Između Zemlje i Neba, Između suza i sreće, Put u svjetlo i KLEINE WUNDER (u pripremi)

II DAN ISCJELJIVANJA (nedjelja)

9,00 do 20,00 sati           – Tehnike pomoći i samopomoći, prezentacije,

savjetovanja i konzultacije

11,00 do 13,00 sati         – EMPATIJA ZA SEBE- tehnika komunikacije

koja istinski povezuje, radionica      pod vodstvom

Sandre Baksa iz Brahma Kumaris centra iz Zagreba

15,00 do 16,00 sati         –  Žensko zdravlje i ljepota, od riječi do djela,

predavanje Vasiljevke Kovač, u sklopu kojeg će nam predstaviti i Živu knjigu, sa svim njenim moćima, dobrobitima

i potencijalima

16,00 do 18,00 sati         – Anđeoska energija u odnosima, radionica Borisa

Surića, u kojoj ćemo obrađivati anđeoski gen, iscjeljivati

obiteljske, ljubavne, partnerske, prijateljske i druge odnose i

osvijestiti koliko oni utječu na naše novo utjelovljenje

18,00 do 20,00 sati         – Oslobađanje od straha, krivice i vezanosti,

radionica Damjana Šmuca, na kojoj ćemo upoznati metodu

Phyllis Krystal i u kombinaciji sa drugim metodama i tehnikama

osloboditi se nezdravih vezanosti, strahova, osjećaja krivice i

svih drugih podsvjesnih sputanosti, koje nas ograničavaju

20,00 do 21,00 sat          – Zvučna kupka, opuštajuća i iscjeljujuća zvučna kupka uz

gong i tibetanske zdjele, za sve učesnike i goste u izvođenju

zvukoterapeuta ANKICE LIPOVŠEK. Ponesite prostirku i

dekicu za pokrivanje!

PRENESITE INFORMACIJU PRIJATELJIMA I PRIDRUŽITE NAM SE KAO PRAKTIČAR ILI KLIJENT. SVI STE DOBRODOŠLI!

Promocijski program