KušacUdruga za unapređenje kvalitete življenja  

obilježava

 SVJETSKI DAN ZAŠTITE OKOLIŠA

VOĐENOM MEDITACIJOM UZ ZVUČNU KUPKU

5.06. 2017. god. (ponedjeljak) od 18,00 sati

uz Mediteranski labirint ljubavi u Crikvenici

POD POKROVITELJSTVOM TZ GRADA CRIKVENICE

 

Ova je meditacija posvećena podizanju svijesti o važnosti skladnog suživota svih ljudi koji danas žive na ovoj planeti, međusobno i sa biljkama i životinjama.

Planeta Zemlja naš je dom,  s njom smo neodvojivo povezani i zajedno  s njom se evolucijski razvijamo i napredujemo. Potrebno je da što više ljudi svoju vibraciju uskladi sa vibracijom planete Zemlje, koja je usklađena sa prirodnim ciklusima. Ako nismo usklađeni, mi postajemo teret na putu ka zajedničkom napretku.

Pridružite nam se u što većem broju meditaciji u kojoj ćemo zajednički podizati frekvenciju kroz emitiranje ljubavi iz svog čistog srca i duše prema našoj planeti, svima i svemu što je na njoj stvoreno, u predivnom energetskom Gaju ljubavi, u miomirisnom okruženju submediteranskih biljaka i Mediteranskog labirinta ljubavi napravljenog od lovorika, uz kamenu Spiralu sa perunikama, energetske simbole za meditaciju sa Sirijusa i reljefne galebe, koji simboliziraju zajedništvo, slobodu i mir, uz zvučnu kupku u izvođenju Ankice Lipovškek i skupnu meditaciju koju će voditi Mirjana Andres-Rogović.

KLJUČ ZA PROMJENU LEŽI ISKLJUČIVO U NAMA, U SVAKOM PROBUĐENOM POJEDINCU

POZVANI STE DATI SVOJ DOPRINOS SVEOPĆEM DOBRU