PROGRAM RADA ZA LIPANJ 2017.

U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II KAT

  1. 02. 06. 2017. (petak) – OTKRIJTE 5 JEDNOSTAVNIH KORAKA ZA RJEŠAVANJE KONFLIKTA S PARTNEROM, predavanje Barbare Grgurić, Life coach-a za obnavljanje ljubavi u vezama, u gradskoj Vijećnici u Crikvenici

 

  1. 05. 06. 2017. (ponedjeljak) – VOLIM PLANETU ZEMLJU, vođena meditacija u Mediteranskom gaju ljubavi povodom Svjetskog dana zaštite, uz zvučnu kupku gongom i tibetanskim zdjelama u izvođenju Ankice Lipovšek, člaanice udruge Kušac. Meditaciju vodi Mirjana Andres-Rogović iz udruge Kušac

 

  1. 10. 06. 2017. (subota) – PLANETARNA MEDITACIJA NA VELEBITU, za podizanje vibracije planete Zemlje, u organizaciji Prema Saita Samadhi Centra iz Zagreba, u kojoj učestvuju i članovi udruge Kušac, u Baškim Oštarijama

 

  1. 16. 06. 2017. (petak) – MOJ PUT KROZ PRIRODNU PREHRANU, predavanje Zlate Nanić, EKO pionirke, osnivačice OPG Zrno, u gradskoj Vijećnici u Crikvenici

 

  1. 17. 06. 2017. (subota) – DAN REGENERACIJE BARSIMA I ZVUKOTERAPIJOM, grupna radionica Access the Bars pod vodstvom Vanje Hrastovčak i gong kupka u izvedbi Ankice Lipovšek, članica udruge,u prostoru udruge Kušac

 

  1. 18. 06. 2017. (nedjelja) – POREDAK LJUBAVI, redovna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u Zagrebu; voditelj Mirjana Andres-Rogović, članica udruge Kušac

 

  1. 21. 06. 2017. (srijeda) – JOGA VJEŽBE, povodom Međunarodnog dana joge, pokazna radionica energetskih joga vježbi za sve građane, uz Mediteranski labirint ljubavi u Crikvenici, uz stručne voditelje

 

  1. 25. 06. 2017. (nedjelja) – POREDAK LJUBAVI, redovna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u prostoru udruge u Crikvenici; voditelj Mirjana Andres-Rogović, članica udruge Kušac

 

  1. 26. 06. 2017. god. (ponedjeljak) – VOĐENA MEDITACIJA uz zvučnu kupku, povodomDANA MEĐUNARODNE BORBE PROTIV DROGE, na Mediteranskom labirintu ljubavi, uz zvučnu kupku gongom i tibetanskim zdjelama u izvođenju Ankice Lipovšek, članice udruge Kušac