KušacUdruga za unapređenje kvalitete življenja  

poziva vas na predavanje

OTKRIJTE 5 JEDNOSTAVNIH KORAKA ZA RJEŠAVANJE I SPREČAVANJE KONFLIKTA S PARTNEROM

  1. 06. 2017. god. (petak) u 19,00 sati

u gradskoj Vijećnici u Crikvenici, Preradovićeva 1

 

 

Barbara Grgurić, Life coach za Obnavljanje Ljubavi u vezama, radi sa ženama u „najboljim godinama“, kojima je dosta osjećati se odbačeno i usamljeno u vezi, jer ih partner do kojeg im je stalo ne doživljava ili slobodnima koje ne žele da im se ponovi isti scenarij nerazumijevanja u novoj vezi, dakle svim ženama koje se žele osjećati voljeno i prihvaćeno uz odabranog muškarca i žele stvoriti odnos pun bliskosti, topline i povezanosti. Svojim inspirtivnim predavanjima, temeljenim i na osobnom iskustvu, Barbara već godinama uspješno pomaže ženama da se osjećaju voljeno, prihvaćeno i zaštićeno te da uživaju u odnosu punom bliskosti i strasti, više nego na početku veze.

Tijekom predavanja doznati ćete i što je glavni uzrok raspada veza i što možete odmah poduzeti da ga izbjegnete; koje su to 3 otrovne greške koje uništavaju odnos, a da partneri nisu ni svjesni što rade; zašto dolazi do svađe i kako ju spriječiti; koliku cijenu plaćate radi nerješenog konflikta te što možete odmah promijeniti; kojih je to 5 jednostavnih koraka za rješavanje “svježeg” konflikta i stvaranja sretne veze  i što možete učiniti dalje da vaša veza postane puna pažnje, topline i razumijevanja, kao nekada.

Dođite na predavanje i uvjerite se da nema potrebe sumnjati da se svaki nesporazum može riješiti sa lakoćom, ako to želimo i znamo pravi način.

ULAZ NA PREDAVANJE SE NE NAPLAĆUJE!