SRDAČNO VAS POZIVAMO NA RADIONICU

OTPUSTITE NEGATIVNE EMOCIJE

Subota, 22. travnja, 19-21 h

Hotel Internacional, Crikvenica

Ulaz je slobodan

 

 

Naše tijelo je u velikom stresu, ali ne zbog vanjskih okolnosti, već zbog stanja našeg uma. Emocije koje dolaze iz uma  preplavljuju nas u sekundi zato što se s njima poistovjećujemo i jer imaju veoma snažan naboj. Stoga ćemo se na ovoj   radionici upoznati s jednostavnom metodom odvajanja, suočavanja i otpuštanja neželjenih emocija. Osnažit ćemo svoj duh za godinu koja je pred nama i osvijestiti svoju unutarnju ljepotu.

Voditeljica: SANDRA BAKSA  istraživati teme osobnog razvoja počela je prije 20-ak godina. Prakticira i poučava meditaciju, baveći se procesom usvajanja pozitivnih stavova. Pojedincima i grupama pomaže u otkrivanju osobne svrhe, te otklanjanju blokada kroz osvještavanje unutarnjih kvaliteta.

 

Dodatne informacije na 091-1770-550 ili bks_wsu@hotmail.com