Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete  življenja Crikvenica

poziva vas na

 

DOP INTENZIV

sa Ivanom Bavčevićem

3.12. 2016. god. (subota) od 16,00 do 19,00 sati

u TV Sali hotela Internacional na I katu

 

U SKLOPU VIKENDA ISCJELJIVANJA OD SRCA SRCU

pod pokroviteljstvom TZ Grada Crikvenice

 

DOP znači dopuštanje i prepuštanje najvišoj inteligenciji

DOP je prvenstveno način života u visokoj svijesti u kojem čovjek živi dopuštajući najvišoj svijesti da ga vodi te prepuštajući pozitivne i negativne posljedice djelovanja (nagrade i gubitke, brige i ushite) Izvoru / Svijesti. DOP je također izrazito snažna i učinkovita tehnika uklanjanja emotivnih blokada koju su prošle stotine ljudi počevši od kraja 2010. godine.

DOP Intenziv je trosatni susret koji uključuje:

  1. Opuštanje tijela uz zvuk tibetanskih zdjela (zvučna kupka)
    2. Kratko predavanje
    3. DOP Iscjeljenje za otpuštanje emocija i sjećanja iz prošlosti.

 

Ivan Bavčević je duhovni učitelj, osnivač i programski voditelj Centra svijesti u Zagrebu. Ivan je godinama bio poduzetnik, konzultant, predavač i pisac, a širom svijeta je držao nadahnjujuće i transformirajuće seminare, radionice, kao i grupne i individualne konzultacije. Do sada je nekoliko desetina tisuća ljudi u svijetu slušalo Ivanove govore, predavanja i seminare.  

 

Predavanja i radionice u sklopu Vikenda iscjeljivanja se ne neplaćuju!

www.udruga-kusac.hr, www.centarsvijesti.com