Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete  življenja Crikvenica

poziva vas na

 

DUHOVNI SUSRET

sa Ivanom Bavčevićem

BUĐENJE U SVOJU BOŽANSKU STVARNOST: OTKRIVANJE SLOBODE I ISTINE

  1. 12. 2016. god. (petak) od 18,00 do 21,00 sat

u gradskoj Vijećnici u Crikvenici, P. Preradovića 1

kao uvod u Vikend iscjeljivanja OD SRCA SRCU

pod pokroviteljstvom TZ Grada Crikvenice

 

Otkrivanje svoje istinske stvarnosti donosi kraj patnji i iluziji te donosi slobodu od prošlosti ili budućnosti, slobodu od pogrešaka i neuspjeha, od vezanosti i uvjetovanosti kulture, društva, odnosa i tradicije. Ovo je izvan svih tehnika i metoda, izvan mentalnih koncepata, energije i iscjeljenja. Kada se probudiš, ti shvaćaš da nema koraka koje trebaš napraviti da budeš tko jesi. Sloboda je tvoje prirodno stanje, a mir je posljedica tvog buđenja poput mirisa procvalog cvijeta. 

Hajdemo se susresti u društvu dobrih ljudi gdje možemo dopustiti Božanskoj inteligenciji da učini sve što treba u našim životima. Hajdemo se prepustiti protoku rijeke života. Neka nas vječni Sveti Duh iscijeli u potpunosti. 

Ako ste se osjetili napušteni ili odvojeni i diskonektirani od svog života i Boga/Izvora, vrijeme je da sada završimo tu odvojenost.

 

VRIJEME JE BUĐENJA!

 

Ivan Bavčević je duhovni učitelj, osnivač i programski voditelj Centra svijesti u Zagrebu. Ivan je godinama bio poduzetnik, konzultant, predavač i pisac, a širom svijeta je držao nadahnjujuće i transformirajuće seminare, radionice, kao i grupne i individualne konzultacije. Do sada je nekoliko desetina tisuća ljudi u svijetu slušalo Ivanove govore, predavanja i seminare.  

www.udruga-kusac.hr, www.centarsvijesti.com