PROGRAM RADA ZA PROSINAC 2016.

U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II KAT

 

02. 12. 2016. – DUHOVNI SUSRET: REALIZIRANJE SLOBODE I ISTINE, predavanje Ivana Bavčevića iz Centra svijesti iz Zagreba, kao uvod u Vikend iscjeljivanja OD SRCA SRCU; u gradskoj Vijećnici u Crikvenici

03. i 04. 12. 2016. – OD SRCA SRCU-VIKEND ISCJELJIVANJA, tradicionalno besplatno iscjeljivanje sa predavanjima i prezentacijama, u salama hotela Internacional uz učešće svih članova udruge i brojnih gostiju iz zemlje i inostranstva

10. 12. 2016. – POREDAK LJUBAVI, redovna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u Zagrebu; voditelj Mirjana Andres-Rogović, članica udruge Kušac

16. i 17. 12. 2016. – TEČAJ KOMUNIKACIJE DUŠE, u prostoru udruge Kušac, pod vodstvom Mirjane Andres-Rogović, članice udrug

18. 12. 2016. – POREDAK LJUBAVI, redovna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u prostoru udruge u Crikvenici, voditelj Mirjana Andres-Rogović, članica udruge Kušac