Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete  življenja Crikvenica

obilježava

SVJETSKI DAN ZAŠTITE OKOLIŠA

vođenom meditacijom

VOLIM PLANETU ZEMLJU

u nedjelju, 05. 06. 2016. u 17,00 sati

uz Mediteranski labirint ljubavi u Crikvenici

POD POKROVITELJSTVOM TZ GRADA CRIKVENICE

 

Ova je manifestacija posvećena podizanju svijesti o važnosti skladnog suživota svih ljudi koji danas žive na ovoj planeti, kao i sa biljkama i životinjama, što uključuje poštivanje i dužnu pažnju prema svim prirodnim resursima, kao i važnosti održive potrošnje, proizvodnje i održivog načina života.

Planete Zemlja naš je dom, s njom smo neodvojimo povezani i zajedno s njom se evolucijski razvijamo i napredujemo. Potrebno je da što više ljudi svoju vibraciju uskladili sa vibracijom planete Zemlje, koja je usklađena sa prirodnim ciklusima. Ako nismo usklađeni, mi postajemo teret na putu ka zajedničkom napretku. 

Pridružite naam se u što većem broju meditaciji u kojoj ćemo zajednički podizati  frekvenciju kroz emitiranje ljubavi iz svog čistog srca i duše prema našoj planeti, svima  i svemu što je na njoj stvoreno, u predivnom miomirisnom okruženju Mediteranskog labirinta ljubavi, u energetskom Gaju ljubavi u Crikvenici, uz kamenu Spiralu sa perunikama, energetske simbole za  meditaciju sa Sirijusa i reljefne galebe u submediteranskom vrtu, koji simboliziraju važnost obitelji, zajedništva i slobode.

KLJUČ ZA PROMJENU LEŽI ISKLJUČIVO U NAMA, U SVAKOM PROBUĐENOM POJEDINCU.

POZVANI STE DATI SVOJ DOPRINOS SVEOPĆEM DOBRU.