Kušac – Udruga za unapređenje kvalitete življenja Crikvenica

pod pokroviteljstvom Grada Crikvenica organizira predavanje

 

ŽIVJETI SRETNO

u nedjelju, 20. 03. 2016. u 18,00 sati

U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II KAT

 

 

U sklopu manifestacije Springfest, povodom Međunarodnog dana sreće pripremili smo za vas predavanje JASENKE ZUBAC, na kojem ćemo dobiti smjernice kako preuzeti odgovornost za svoj život, kako otkriti  ljubav prema sebi i njegovati sreću.

Što je sreća? Imamo li hrabrosti biti sretni i što zapravo sreća uključuje?

Jasenka  Zubac je Heal Your Life® Učitelj (Heal Your Life Workshop leader training based on philosophy of Louise Hay), čija je svrha i životni put pomagati ljudima da otkriju važnost ljubavi prema sebi kroz razvijanje pozitivnog odnosa i prijateljstva prema sebi, osoba koja želi vidjeti ovaj svijet kao prekrasno mjesto u kojem možemo slobodno voljeti jedne druge i živjeti sretno.

Pomaže naročito ženama osnažiti ih na njihovom putu promjene i osvijestiti da su unutarnji osjećaj ljubavi prema sebi, vlastite vrijednosti i samopoštovanja najvažnije stvari koje žena možeimati.

U stalnoj potrazi za ispunjenijim i zadovoljnijim životom zaboravljamo da su radost i sreća zapravo stanje našeg uma, naš stav prema životu.

“Sreće ima dovoljno za sve – izaberite vlastitu !”

 

Predavanje se ne naplaćuje!

 

Više o Jasenki na www.jasenka-zubac.com