KušacUdruga za unapređenje kvalitete življenja Crikvenica

poziva vas na

PSIHO I ENERGOTERAPIJU

svaku subotu, od 07. 11. 2015. god.  

u terminu po dogovoru

U PROSTORU UDRUGE KUŠAC U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II KAT

 

Započeli smo serijal raznovrsnih terapija koje primjenjuju članovi udruge Kušac. Od ove subote, 07. 11. 2015. god. i svake slijedeće subote možete se najaviti za psiho i energoterapiju ili na poduku za samostalan rad na čakrama ili nabaviti za svoje potrebe moćan orgonit ili naručiti njegovu izradu po specijalnoj želji i za određenu namjenu.

Tretmani će se u pravilu održavati subotom ili preema dogovoru.

Ove subote čeka vas Suzana Jurčić. Obratite se na broj 091 5281012.

 

Očekuju vas još mnoga iznenađenja kojjima ćemo vaam pomoći da u Novu godinu uđete rasterećeni.