Kušac – Udruga za unaprijeđenje kvalitete življenja Crikvenica

pozziva vas na

VOĐENU MEDITACIJU ZA PLANETU ZEMLJU

                

u srijedu, 22. 04. 2015. god. od 18,00 sati

na Mediteranskom labirintu ljubavi

PRIDRUŽITE SE !

 

22. travanj 2014. godine je Dan planete Zemlje, na kojoj smo rođeni s razlogom, od koje živimo i sa kojom smo nerazdvojno povezani nevidljivim vezama. Život nam uvijek vraća onoliko koliko dajemo, a tako i naša planeta. Ako joj ne posvećujemo dovoljno pažnje i ljubavi, toga će nam nedostajatti u životu. Zbog toga je potrebno da obratimo pažnju na njene potrebe, da ju ne ranjavamo, ne oštećujemo prirodne ljepote, ne zloupotrebljavamo njena blaga i da živimo u zajedničkom skladnom suživotu sa svima i svime što nas okružuje.

Tko god želi skladan život u ljubavi, miru, zdravlju i obilju, mora prvo mijenjati sebe i razviti poštovanje prema okolini u kojoj živi, na svaki način.

Meditacija će biti vođena te nije potrebno nikakvo predznanje, nego samo dobra volja i otvoreno srce (a poželjna je i neka prostirka za sjedenje ili ležanje u prirodi).