PROGRAM RADA ZA TRAVANJ

U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II KAT

 

1.   02. 05. 2015.  (subota, iznimno) – POREDAK LJUBAVI, redovna mjesečna radionica obiteljskih konstelacija po metodi Berta Hellingera, u prostoru udruge Kušac, iznad gradske Vijećnice, Crikvenica, P. Preradovića 1/II kat

 

2.    03. 05. 2015. (nedjelja) – INTEGRACIJA DUŠE, prisistvovanje članova udruge na intenzivu – radionici Sala Rachelea u Kući života u Zagrebu. Prijave su još otvorene na:

 

3.     13. 05. 2015. – NOVE TEHNOLOGIJE SVIJESTI, četvrta grupna radionica Novih tehnologija za sveopći razvoj po ruskom naučniku Gigoriju Grabovoju, pod vodstvom Vedrane Čabrijan iz Rijeke, u prostoru udruge Kušac

 

4.    15. 05. 2015 (petak) – ČAK I PO CIJENU ŽIVOTA, promocija knjige Stephana Hausnera, povodom MEĐUNARODNOG Dana obitelji, prezentira prevodioc Marija Luna, konstelator iz Zagreba


5.  22. 05. 2014.
– OTVORENJE SUB – MEDITERANSKOG VRTA U ENERGETSKOM PARKU uz Mediteranski labirint ljubavi u Crikvenici, na mađunarodni Dan biološke raznovrsnosti, pod pokroviteljstvom TZ Grada Crikvenice, uz prigodni svečani program koji počinje u 18,00 sati

 

6.    29. – 31. 05. 2015. –  POSJET BOSANSKIM PIRAMIDAMA, organiziran izlet sa programom meditacija i energetskih vježbi, sa priključenjem grupi koju vodi Mohanđi. Moguće su prijave još do 01. svibnja 2015. na