Kušac– Udruga za unapređenje kvalitete življenja Crikvenica

poziva vas na

DAN ISCJELJIVANJA-OD SRCA SRCU

u nedjelju, 19. 04. 2015.

od 9,00 do 19,00 sati

U HOTELU ESPLANADA U CRIKVENICI

 

Članovi udruge Kušac i njihovi brojni suradnici i prijatelji, svi educirani terapeuti raznih tehnika i metoda iscjeljivanja i opuštanja pružit će vam nezaboravno i korisno iskustvo i pomoći u otklanjanju raznovrsnih poremećaja u zdravlju, razmišljanju i ponašanju te potaknuti u vama proces prema samoiscjeljivanju.

Možete besplatno isprobati kako djeluje reiki, Psihokibernetika Essena, energo-bioterapija, Pranic healing, Theta healing, Access Bars, refleksologija, kristaloterapija, terapija orgonitima, kristalima, brojčanim nizovima po Novim tehnologijama razvoja svijesti po Grigiriju Grabovoju….

Zatražite iscjeljujuću Poruku Duše, ili se prepustite savjetovanju o primjeni Bachovih kapi, kupkama sa Tibetanskim zdjelama, izvucite Anđeoske karte, potražite odgovore pomoću Tarota …

Educirani praktičari cijeli dan će vam biti na raspolaganju za konzultacije i prijedloge za druge najefikasnije načine pomoći i samopomoći kao što su: H’o oponopono, vrtnja čakri, razne metode opuštanja i otpuštanja, EFT, TAT, Atlas energetics, akupunktura, akupresura…

Od 17,00 sati na programu je predavanje Barbare Grgurić iz Centra Verte: Kako jednostavno riješiti konflikt u 15 minuta.

 

OVAJ JE DAN NAŠ POKLON VAMA.