Kušac– Udruga za unaprijeđenje kvalitete  življenja Crikvenica

organizira predavanje

2015. GOD.

PROMJENE

PREMA KI 9 ZVIJEZDA

u petak

06. 03. 2015.

od 18,00 sati

U GRADSKOJ VIJEĆNICI U CRIKVENICI / II kat

 

Ki devet zvijezda je drevni kineski, vjerovatno najstariji sustav astrologije, na zapadu poznat kao feng shui astrologija, koji nam omogućava da razvijamo uvid u kretanje životne energije ili Ki-a.

O tome kako Ki 9 zvijezda može postati vodić za radost u vašem životu upoznat će vas vrhunski znanac ove vještine:

Prof dr. LUKA KORKUT, dugogodišnji redovni profesor matematike na Elektrotehničkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, majstor Shiatsu-a, trener Do-ina, aktivni član MAKRONOVE, zaljubljenik u brojeve i astrologiju Ki 9 zvijezda.

Saznat ćete kako svakih devet dana, svakih devet mjeseci i svakih devet godina devet brojki, putujući kroz magični kvadrat, nude objašnjenja naših uspjeha i neuspjeha, uspona i padova, mira i nemira, radosti i tuga.

Naučit ćete kako svoje djelovanje i svoje planove možete uskladiti s prevladavajućom energijom nadolazeće godine, kako se prilagoditi i ublažiti moguće negativne utjecaje te kako iskoristiti ono što nam je pozitivno aspektirano, prema načelima ovog drevnog sustava.

 

Ulaz na predavanje je slobodan!