TRETMANI OPUŠTANJA I ISCJELJIVANJA

Udruga Kušac nastavlja sa tretmanima iscjeljivanja u prostoru Udruge u zgradi gradske Vijećnice u Crikvenici, P. Preradovića 1/II kat, svake subote od 9,00 do 13,00, ili nekog drugog dana ili u drugom prostoru, po dogovoru sa terapeutom

Za rezervaciju termina nazovite terapeute:

U CRIKVENICI:

VANJA HRASTOVČAK na mob. 0917535 004 za terapiju barsima
ANKICA LIPOVŠEK na mob. 091 7919395 za zvukoterapiju
VOJKA IVANČIĆ na mob. 0911896751 za terapiju Teslinim valovima i orgonitima
SUZANA JURČIĆ na mob. 0915281012 za terapiju orgonitima i kristalima
MIRJANA ANDRES-ROGOVIĆ na mob. 098353820 za terapiju Teslinim valovima i poruke Duše

U RIJECI:

KARLO ŠTOKIĆ na mob. 098328889 za Theta healing i terapiju energetskim kuglama
GORDANA VUKELIĆ WALDVOGEL na mob. 0955675289 za teraapiju barsima i Shiatsu masažu

Svi tretmani u Rijeci će se održavati u prostorima i terminima po dogovoru sa terapeutom.

Na istim kontakt brojevima možete nabaviti poklon bon kojim ćete obradovati nekoga tko vam je drag i blizak. Kupnjom poklon-bona ujedno pomažete radu neprofitne Udruge KUŠAC u ostvarenju unapređenja kvalitete življenja za sve nas te tako, čineći dobro, širite dobro.

Pristupanjem u članstvo Udruge sa godišnjom članarinom od 120 kn, ostvarujete pravo na jedan besplatni tretman ili učešće u nekom seminaru, tečaju ili radionici koje vode članovi udruge, po vlastitom odabiru.

Za učlanjenje u Udrugu javite se na e-mail adresu: kusac.crikvenica@gmail.com ili tajnici Vojki Ivančić.

 

TRETMAN REFLEKSOLOGIJE

KUPKE ZVUČNIM ZDJELAMA

PSIHO I ENERGOTERAPIJA