KušacUdruga za unapređenje kvalitete življenja Crikvenica

nastavlja održavati

KUPKE ZVUČNIM ZDJELAMA

svake subote od 9,00 do 13,00 sati

u zgradi Vijećnice Crikvenica, P. Preradovića 1/II kat

Redovne kupke tibetanskim zdjelama, za zdravlje i unutarnju harmoniju, održavati će se svake subote u prostoru udruge Kušac.

SVAKOG 03. U MJESECU BITI ĆE BESPLATNE KUPKE OD 9,00 DO 13,00 SATI ZA ONE KOJI SE PRVI NAJAVE.

Živeći u harmoniji sa svojom okolinom, ljudi mogu ublažiti i iscjeliti veliki broj vlastitih fizičkih i psihičkih tegoba.

Zvučne zdjele sadržavaju nebeske zvukove i stoga su posebno prikladne za to da vaše biće u cijelosti vrate u harmoniju, povezujući vas sa vlastitim središtem, na koji način započinje oporavak na svim nivoima: fizičkom, emotivnom, mentalnom i duhovnom.

Kupke zvučnim tibetanskim zdjelama izvodit će svake subote zvukoterapeut Ankica Lipovšek. Prijave na mob. 091 791 93 95.