Udruzi Kušac je iskazana posebna čast da ove godine sudjeluje na 2. Turističkom forumu zdravstva koji će se održati 25. rujna 2014. godine u Thalassotherapiji Crikvenica pod nazivom “Crikvenica za dušu i tijelo”, pod pokroviteljstvom predsjednika RH Ive Josipovića, MInistarstva turizma, Ministarstva zdravlja, Hrvatske gospodarske komore, Primorsko-goranske županije, Grada Crikvenice i “Jadranskog galenskog laboratorija”” d.d. Rijeka, kao predavač na temu ALTERNATIVNE METODE ISCJELJIVANJA.

U izlaganju se daje osvrt na dosadašnje akrivnosti udruge, kojima je u proteklih pet godina postojanja utjecala na unapređenje kvalitete življenja, kako građana Crikvenice tako i turista koji sve više Crikvenicu prepoznaju kao destinaciju koja nudi raznolike i kvalitetne sadržaje za dušu i tijelo.

 

ALTERNATIVNE METODE ISCJELJIVANJA – prezentacija u Power Point-u