KušacUdruga za unapređenje kvalitete življenja Crikvenica

poziva vas na

DAN ISCJELJIVANJA

12. 07. 2014. (subota)

od 17,00 do 22,00 sata

U NOVI SPA HOTELS & RESORTS

OTVORITE SE NOVIM ZNANJIMA I ISCJELITE DUH I TIJELO

 

Dođite u Novi Spa Hotels & Resorts u Novom Vinodolskom i primite tretman nekom od raznovrsnih, dokazano uspješnih metoda koje će primjenjivati članovi Udruge Kušac iz Crikvenice i njihovi gosti. Zatražite iscjeljujuću Poruku Duše, ili se prepustite Intuitivnoj emotivnoj dijagnostici, čišćenju aure eteričnim uljima, aromaterapeutskom savjetovanju ili savjetovanju o primjeni Bachovih kapi, kupkama sa Tibetanskim zdjelama, izvucite Anđeoske karte, potražite odgovore pomoću Tarota …

Na promotivnom Danu iscjeljivanja možete kupiti ili naručiti armaterapeutske prozvode, Bachove kapi, nabaviti orgonite, informiranu vodu za zdravlje, ljubav i obilje, energizirane podmetače napravljene po geometrijskim strukturama Grigoria Grabovoia za pročišćenje hrane i pića, skripte sa vježbama za opušten i zdrav život …..i još mnogo toga.

Kvalitetni licencirani iscjelitelji predstavit će vam niz tehnika iscjeljivanja kao što su : Tesla metamorfoza, Pranic healing, Theta healing, Reiki, Acess the Bars, Energobioterapija, Psihokibernetika Essena, iscjeljivaje sa Žezlima, zvukom Tibetanskih zdjela, eteričnim uljima i Bachovim kapima, orgonitima, brojčanim nizovima po Novim tehnologijama svijesti …

Za ulaznicu od samo 100 kn osim navedenog možete dobiti konzultacije i prijedloge za druge najefikasnije načine pomoći i samopomoći kao što su Atlas profilax, vrtnja čakri, H’o oponopono, EFT, TAT….

NE PROPUSTITE!