KušacUdruga za unapređenje kvalitete življenja Crikvenica

održava predavanje

 

AROMATERAPIJA ZA BEBE I DJECU

u petak, 23. 05. 2014. od 18,30 sati

u gradskoj Vijećnica u Crikvenici, Petra Preradovića 1/II kat

 

Želite li za svoju djecu samo najbolje, poštedjeti ih utjecaja umjetnih bio-kemijskih supstanci, zaštiti ih i liječiti ih na što prirodniji način, pozivamo Vas na vrlo korisno predavanje koje će održati Doula Tatjana Ljuština Milaković, iz Centra za aromaterapiju Smilje, koja se dugi niz godina vrlo uspješno posvetila primjeni eteričnih ulja u prevenciji, uklanjanju simptoma bolesti i pomoći u liječenju uz primjenu eteričnih ulja.

Čuti ćete vrlo važne informacije i dobiti upute za primjenu eteričnih ulja u nizu smetnji i bolesti koje se javljaju kod malih beba i djece, tako da im na vrlo jednostavan, efikasan i neštetan način možete sami pomoći.

 

Na predavanju ćete čuti i naučiti o:

– eteričnim uljima koja su pogodna za korištenje kod malenih

– sigurnim načinima korištenja eteričnih ulja

– metodama i koncentracijama primjene eteričnih ulja kod malenih

– najčešćim dječjim tegobama i kako ih tretirati eteričnim uljima

– o svemu onome što vas bude dodatno zanimalo na ovu temu

 

 

Dodatne informacije na:

kusac.crikvenica@gmail.comsmilje2007@gmail.com