SUZANA JURČIĆ, članica Udruge  „KUŠAC“ iz Crikvenice će u organizaciji Udruge „Anastasija“ iz Novog Vinodolskog održati

uvodno predavanje za radionicu

KAKO OTKRITI SVOJE NESVJESNE NEGATIVNE OBRASCE I RAZRIJEŠITI IH

u maloj sali Doma kulture u Novom Vinodolskom

19. 03. 2014. (srijeda) od 18,00 do 20,00

Našim životom neprimjetno upravljaju nesvjesni obrasci, koji se utiskuju u naš emocionalni sustav tijekom najranijeg životnog perioda – od začeća, u trenutku rođenja i dalje kroz period odrastanja. Kroz život se ti obrasci samo reproduciraju u često naizgled nepovezanim situacijama, a na postojeće se nadovezuju drugi, te se tako umrežuju u našoj podsvjesti. Pokazatelj negativnih obrazaca su problematične situacije, postupci, stanja i odnosi u našem životu.

Planirana radionica je osmišljena tako da nas poduči kako takve obrasce otkriti i što poduzeti da bismo ih prevladali i otpustili iz našeg života.

Dio sadržaja radionice biti će prezentiran na uvodnom predavanju kroz:

– Uvodna razmatranja o stvaranju obrazaca

– Utvrđivanje blokada po područjima: zdravlje, odnosi, financije i ostalo

– Praktičan rad na razrješavanju prema uputama

– Vođenu vježbu “Ekspanzija svijesti”

Sa sobom ponesite vodu za piće i olovku.

Predavanje se ne naplaćuje, a radionica će biti na bazi dobrovoljne donacije.