„ANASTASIJA“Udruga za unaprijeđenje kvalitete  življenja Novi Vinodolski

  organizira predavanje

A R O M A T E R A P I J A

U SVAKODNEVNOM ŽIVOTU  

   U DOMU KULTURE NOVI VINODOLSKI        

–     Mala sala –            

U srijedu, 26.2.2014. od 18 do 20 sati

 

Aromaterapija je način liječenja u kojem se služimo biljnim esencijama za rješavanje problema u umu, duhu i tijelu. Već više tisuća godina se zna za ljekovitost biljaka, a aromatska ulja su najljekovitiji sastojci pripremljeni za primjenu. Naučite kako primjeniti te darove prirode i kako da sami otklonite mnoge neugodnosti i probleme.

Sve što naučite na radionici, možete odmah primjeniti u svakodnevnom životu.

 

Predavač:  Ana Viškanić – članica Udruge Kušac iz Crikvenice. 

 

Informacije: Ana 0989005508

                      Branka 0981325186