Kušac – Udruga za unaprijeđenje kvalitete  življenja Crikvenica

u petak, 31. 01. 2014. god. u 18,00 sati

u zgradi Gradske vijećnice u Crikvenici,

Petra Preradovića 1, II kat

Na ovom vrlo korisnom i zanimljivom predavanju, koje će održati BARBARA GRGURIĆ, lifecoach & bioterapeut  iz Alternativnog centra zdravlja Verte, predočiti će vam se na koji način suvremeni način života ne djeluje uvijek povoljno na zdravlje te kako tretmanima bioterapije smanjiti i/ili eliminirati bol ili zdravstveni problem, ojačati imunitet i osjećati se snažnije i bolje.

Također, osvrćući se na Life coaching metodu doznati ćete kako konačno prekinuti  da  uvijek iznova u životu imate ljude i događaje koji vas čine nezadovoljnima, otkriti gdje su vas i zašto doveli vaši dosadašnji izbori u životu te kako da počnete živjeti kako zaista želite.

Više o bioterapij i Life coachingu, uslugama Verte – alternativnog centra zdravlja možete doznati na facebook stranici Bioterapija.Barbara ili na www.verte.hr

Predavanje se ne naplaćuje!

www.udruga-kusac.hr