Kušac – Udruga za unaprijeđenje kvalitete  življenja Crikvenica

poziva Vas na

 

VOĐENU MEDITACIJU

SA ENERGETSKIM PROGRAMIRANJEM

                    

u petak, 20. 12. 2013. u 18,30 sati

u zgradi Gradske vijećnice u Crikvenici

Petra Preradovića 1/ II kat

 

 

 

Pridružite nam se na vođenoj meditaciji u kojoj ćete se povezati sa svim aspektima svojeg bića i naučiti povezivati sa svojim Višim ja, vodićima, Anđelima, Arhanđelima, uzašlim majstorima, svjetlosnim bićima iz viših dimenzija i cijelim duhovnim poretkom, koji će nam pomoći u ponovnom uspostavljanju savršeno kodirane DNK, Norma stanice i našeg cijelokupnog savšenog energetskog kalupa. Naučit ćete kako se očistiti od podsvjesnih programa koji nas blokiraju u osobnom i kolektivnom rastu i razvoju te kako se programirati na savršeno zdravlje, vitalnost, mladost, radost, mir, blagostanje,  blaženstvo i ljubav.

 

MIJENJAJUĆI SEBE MIJENJAMO SVIJET U KOJEM ŽIVIMO!


Zato nemojte propustiti priliku za uzvišeni rad na sebi, naročito pred proslavu zimskog solsticija kada je cijela planeta podržavana izuzetno moćnim energijama koje dolaze iz centra Univerzuma. Meditacija će biti vođena i kanalizirana od strane uzašlih majstora.

 

 

Prisustvovanje se ne naplaćuje!